SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 40,17€Offer price 40,17€ Regular priceUnit price 8,03€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,89€Offer price 34,89€ Regular priceUnit price 5,82€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octeniderm® colorless skin antiseptic, 24 hrs. Effect sizes
Liter:Regular price From 10,24€Offer price From 10,24€ Regular priceUnit price 20,44€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenidol® mouthrinse, chlorhexidine free, halitosis, sizes
Liter:Regular price 10,24€Offer price 10,24€ Regular priceUnit price 40,96€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 15,30€Offer price 15,30€ Regular priceUnit price 765,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 19,28€Offer price 19,28€ Regular priceUnit price 55,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Low stockRegular price 13,31€Offer price 13,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE10x Schülke octenisan® set washing lotion + nasal gel, decontamination
Low stockRegular price 188,49€Offer price 188,49€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® washing gloves, MRE decontamination, 8 items
Regular price 6,65€Offer price 6,65€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® wash lotion, mild, pH-neutral, skin / hair, sizes
Liter:Regular price From 2,96€Offer price From 2,96€ Regular priceUnit price 10,06€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Octenisept® mucous antiseptic, colorless, painless, sizes
Liter:Regular price 2,98€Offer price 2,98€ Regular priceUnit price 0,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 6,06€Offer price 6,06€ Regular priceUnit price 303,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Low stockRegular price 11,97€Offer price 11,97€ Regular priceUnit price 1.197,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke perform®, disinfectant concentrate, powder, bag
Low stockRegular price From 81,35€Offer price From 81,35€ Regular priceUnit price 33,90€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Pursept® AF surface disinfectant, concentrate, lemon scent
Liter:Regular price 78,45€Offer price 78,45€ Regular priceUnit price 15,69€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our