SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desderman® hyclick with Vario dispenser
Low stockRegular price 130,97€Offer price 130,97€ Regular priceUnit price 13,10€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desmanol® care hyclick, Vario dispenser
Low stockRegular price 144,19€Offer price 144,19€ Regular priceUnit price 14,42€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml esemtan® Wash Lotion hyclick, Vario dispenser
Regular price 113,03€Offer price 113,03€ Regular priceUnit price 11,30€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan® Wash Lotion 20x500ml hycklick, Variodispenser
Low stockRegular price 154,22€Offer price 154,22€ Regular priceUnit price 15,42€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price 64,87€Offer price 64,87€ Regular priceUnit price 6,49€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price 88,78€Offer price 88,78€ Regular priceUnit price 8,88€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price 94,94€Offer price 94,94€ Regular priceUnit price 9,49€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price 77,88€Offer price 77,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From 64,28€Offer price From 64,28€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,86€Offer price 48,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price 7,33€Offer price 7,33€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke terralin® protect surface disinfectant, concentrate, sizes
Liter:Low stockRegular price From 26,01€Offer price From 26,01€ Regular priceUnit price 13,01€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Low stockRegular price 44,74€Offer price 44,74€ Regular priceUnit price pro28,93€ -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 72,39€Offer price 72,39€ Regular priceUnit price 14,48€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 54,31€Offer price 54,31€ Regular priceUnit price 10,86€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our