SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 176,29€Offer price 176,29€ Regular priceUnit price 8,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,88€Offer price 25,88€ Regular priceUnit price 5,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 126,72€Offer price 126,72€ Regular priceUnit price 25,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 26,12€Offer price 26,12€ Regular priceUnit price 5,22€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,66€Offer price 7,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Low stockRegular price 6,15€Offer price 6,15€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Universal Bottle Cage For Raw Frames, Rotatable, 500/1000 ml
Liter:Regular price 60,85€Offer price 60,85€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Universal Wall Mount, disinfectant wipes-box 145x74x73 mm
Regular price 9,38€Offer price 9,38€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Locking Plate For KH Touchless Disinfectant Dispenser
Regular price 34,65€Offer price 34,65€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wall plate for sm2 500 / universal disinfectant dispenser
Liter:Regular price From 10,60€Offer price From 10,60€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wall Bracket for Wipes Dispenser Bucket / Safe&Easy Bagless
Regular price 45,51€Offer price 45,51€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wall mount, disinfectant wipes Jumbo dispenser stainless steel
Regular price 25,91€Offer price 25,91€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wall mount, square bottles, plastic, 500 or 1000 ml
Liter:Regular price From 6,83€Offer price From 6,83€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes, disinfecting dry wipes, diff. sizes/pcs
Low stockRegular price From 36,89€Offer price From 36,89€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke wipes dispenser, box/bucket, sizes/pcs
Low stockRegular price From 44,07€Offer price From 44,07€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our