schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke Desmanol® Pure Hand Disinfectant, Skin Protection, Sizes
Liter:Low stockRegular price From 5,11€Offer price From 5,11€ Regular priceUnit price 10,22€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price 4,97€Offer price 4,97€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke dosing, application assistance to 500 / 1,000 ml bottles, 1 item
Regular price 4,88€Offer price 4,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke stainless steel pump for KHL dispensers, 2sizes
Liter:Regular price From 26,84€Offer price From 26,84€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Low stockRegular price 94,44€Offer price 94,44€ Regular priceUnit price 18,89€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke replacement pump / metering pump, sm2 disinfectant dispenser
Low stockRegular price 18,73€Offer price 18,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price 89,13€Offer price 89,13€ Regular priceUnit price 8,91€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price 128,12€Offer price 128,12€ Regular priceUnit price 12,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan Skin balm, hyclick, diff. Variants
Liter:Regular price From 6,26€Offer price From 6,26€ Regular priceUnit price 8,27€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® active gel, promotes blood circulation, cooling
Liter:Regular price 6,06€Offer price 6,06€ Regular priceUnit price 12,12€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,59€Offer price 6,59€ Regular priceUnit price 13,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price 4,66€Offer price 4,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Esemtan® Wash Lotion,Aallantoin, Soap-Free, 1000 ml
Low stockRegular price 6,14€Offer price 6,14€ Regular priceUnit price 6,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From 4,11€Offer price From 4,11€ Regular priceUnit price 8,22€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 91,20€Offer price 91,20€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our