schÜlke
-
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price 5,64€Offer price 5,64€ Regular priceUnit price 112,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 50 ml
Regular price 9,24€Offer price 9,24€ Regular priceUnit price 184,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 12,11€Offer price 12,11€ Regular priceUnit price 121,10€ pro l -
Provider:SCHÜLKEperform® Surface disinfection, powder, from Schülke, 900g
Low stockRegular price 30,43€Offer price 30,43€ Regular priceUnit price 33,81€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke 10x1000ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 120,30€Offer price 120,30€ Regular priceUnit price 12,03€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x 500ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Regular price 163,81€Offer price 163,81€ Regular priceUnit price 16,38€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 140,81€Offer price 140,81€ Regular priceUnit price 14,08€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desmanol® care hyclick® Vario dispenser
Regular price 189,91€Offer price 189,91€ Regular priceUnit price 18,99€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 7,66€Offer price 7,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEantifect N liquid Surface Disinfectant by schuelke
Liter:Regular price From 4,97€Offer price From 4,97€ Regular priceUnit price 9,94€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,54€Offer price 28,54€ Regular priceUnit price 14,27€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,96€Offer price 32,96€ Regular priceUnit price 16,48€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray with Holder for KH Touchless Dispenser
Regular price 59,83€Offer price 59,83€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip tray for Eurodispenser KHL / KHK 500 or 1000
Liter:Regular price From 42,27€Offer price From 42,27€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister Spout For 5 And 10 Liter Canisters, 1 pc
Low stockRegular price 5,00€Offer price 5,00€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our