schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Low stockRegular price 161,11€Offer price 161,11€ Regular priceUnit price 16,11€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price 121,02€Offer price 121,02€ Regular priceUnit price 12,10€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 37,60€Offer price 37,60€ Regular priceUnit price 7,52€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 30,18€Offer price 30,18€ Regular priceUnit price 6,04€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, incl. Drain Tap, White, Without Lid, Sizes
Liter:Low stockRegular price From 33,86€Offer price From 33,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, PVC, Heat Resistant, Incl Accessories, 1 Set
Liter:Low stockRegular price From 80,58€Offer price From 80,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfection Bath-Set 30L, Witho. Discharge Tap, Lid Colors
Regular price From 214,04€Offer price From 214,04€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke canister dispenser, application, various variants
Low stockRegular price From 11,77€Offer price From 11,77€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister key for 5-liter and 10-liter cans, 1 pack
Regular price 4,45€Offer price 4,45€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Rocker Arm Closure, Dosing Cover f. Disinfectant Cleaner AF
Regular price 0,78€Offer price 0,78€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price 8,71€Offer price 8,71€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke kodan tincture forte disinfectant spray skin, colorless, sizes
Liter:Regular price From 7,27€Offer price From 7,27€ Regular priceUnit price 29,08€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke kodan tincture forte skin antiseptic, spray, colored, sizes
Liter:Low stockRegular price From 7,27€Offer price From 7,27€ Regular priceUnit price 19,29€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Low stockRegular price 7,59€Offer price 7,59€ Regular priceUnit price 15,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® skin lotion, 2 sizes
Liter:Regular price From 3,36€Offer price From 3,36€ Regular priceUnit price 22,40€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our