0
-
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Low stockRegular price From 66,11€Offer price From 66,11€ Regular priceUnit price 31,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Low stockRegular price 94,44€Offer price 94,44€ Regular priceUnit price 18,89€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,96€Offer price 32,96€ Regular priceUnit price 16,48€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,54€Offer price 28,54€ Regular priceUnit price 14,27€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 126,72€Offer price 126,72€ Regular priceUnit price 25,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 71,41€Offer price From 71,41€ Regular priceUnit price 47,61€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke rotasept®, aldehyde-free, corrosion protection
Liter:Low stockRegular price From 26,89€Offer price From 26,89€ Regular priceUnit price 13,45€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 57,93€Offer price From 57,93€ Regular priceUnit price 28,97€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 115,05€Offer price From 115,05€ Regular priceUnit price 57,53€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Low stockRegular price From 33,05€Offer price From 33,05€ Regular priceUnit price 16,53€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 72,39€Offer price 72,39€ Regular priceUnit price 14,48€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 57,93€Offer price 57,93€ Regular priceUnit price 28,97€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 113,58€Offer price From 113,58€ Regular priceUnit price 56,79€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,89€Offer price 34,89€ Regular priceUnit price 5,82€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 30,18€Offer price 30,18€ Regular priceUnit price 6,04€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Instrumentendesinfektion"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our