0
-
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 37,60€Offer price 37,60€ Regular priceUnit price 7,52€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 26,12€Offer price 26,12€ Regular priceUnit price 5,22€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,88€Offer price 25,88€ Regular priceUnit price 5,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 54,31€Offer price 54,31€ Regular priceUnit price 10,86€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 176,29€Offer price 176,29€ Regular priceUnit price 8,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 40,17€Offer price 40,17€ Regular priceUnit price 8,03€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Instrumentendesinfektion"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our