Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 71,41€Offer price From 71,41€ Regular priceUnit price 47,61€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Low stockRegular price From 66,11€Offer price From 66,11€ Regular priceUnit price 31,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Low stockRegular price From 33,05€Offer price From 33,05€ Regular priceUnit price 16,53€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hand disinfectant desmanol® care, Hyclick
Liter:Regular price From 8,11€Offer price From 8,11€ Regular priceUnit price 16,22€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Low stockRegular price 9,39€Offer price 9,39€ Regular priceUnit price 9,39€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hand disinfectant desmanol® care, nurturing
Liter:Regular price From 2,46€Offer price From 2,46€ Regular priceUnit price 24,60€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 78,20€Offer price 78,20€ Regular priceUnit price 325,83€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Low stockRegular price 29,98€Offer price 29,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price 33,73€Offer price 33,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Low stockRegular price 161,11€Offer price 161,11€ Regular priceUnit price 16,11€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price 121,02€Offer price 121,02€ Regular priceUnit price 12,10€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 37,60€Offer price 37,60€ Regular priceUnit price 7,52€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 30,18€Offer price 30,18€ Regular priceUnit price 6,04€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, incl. Drain Tap, White, Without Lid, Sizes
Liter:Low stockRegular price From 33,86€Offer price From 33,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, PVC, Heat Resistant, Incl Accessories, 1 Set
Liter:Low stockRegular price From 80,58€Offer price From 80,58€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our