Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® AF liquid, surface disinfectant, ready for use
Liter:Low stockRegular price From 5,34€Offer price From 5,34€ Regular priceUnit price 21,36€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® AF wipes premium, disinfectant wipes, 50 wipes
Low stockRegular price 6,00€Offer price 6,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® AF wipes, disinfectant wipes, Dispenser or Refill
Regular price From 6,77€Offer price From 6,77€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfecting Wipes Mikrozid® Sensitive, 14x18cm, 120pcs, Can
Low stockRegular price 10,72€Offer price 10,72€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Mikrozid® Sensitive Jumbo disinfectant Wipes, Alcohol-Free
Regular price From 13,12€Offer price From 13,12€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® sensitive liquid, surface disinfection, alcohol free
Liter:Low stockRegular price From 17,34€Offer price From 17,34€ Regular priceUnit price 17,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® sensitive wipes premium, 50x disinfectant wipes
Regular price 6,00€Offer price 6,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® universal liquid, Surface disinfection
Liter:Low stockRegular price From 12,11€Offer price From 12,11€ Regular priceUnit price 12,11€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® universal wipes, Quick disinfectant wipes, 100 pcs
Low stockRegular price 12,11€Offer price 12,11€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 40,17€Offer price 40,17€ Regular priceUnit price 8,03€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,89€Offer price 34,89€ Regular priceUnit price 5,82€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octeniderm® colorless skin antiseptic, 24 hrs. Effect sizes
Liter:Regular price From 10,24€Offer price From 10,24€ Regular priceUnit price 20,44€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenidol® mouthrinse, chlorhexidine free, halitosis, sizes
Liter:Regular price 10,24€Offer price 10,24€ Regular priceUnit price 40,96€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 15,30€Offer price 15,30€ Regular priceUnit price 765,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 19,28€Offer price 19,28€ Regular priceUnit price 55,09€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our