Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price 89,13€Offer price 89,13€ Regular priceUnit price 8,91€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price 128,12€Offer price 128,12€ Regular priceUnit price 12,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan Skin balm, hyclick, diff. Variants
Liter:Regular price From 6,26€Offer price From 6,26€ Regular priceUnit price 8,27€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® active gel, promotes blood circulation, cooling
Liter:Regular price 6,06€Offer price 6,06€ Regular priceUnit price 12,12€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,59€Offer price 6,59€ Regular priceUnit price 13,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price 4,66€Offer price 4,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Esemtan® Wash Lotion,Aallantoin, Soap-Free, 1000 ml
Low stockRegular price 6,14€Offer price 6,14€ Regular priceUnit price 6,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From 4,11€Offer price From 4,11€ Regular priceUnit price 8,22€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 91,20€Offer price 91,20€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Surface Cleaner S-M® Cleaning Aadditive, Streak-Free, Sizes
Liter:Low stockRegular price 13,98€Offer price 13,98€ Regular priceUnit price 6,99€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 4,45€Offer price 4,45€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 57,93€Offer price 57,93€ Regular priceUnit price 28,97€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 113,58€Offer price From 113,58€ Regular priceUnit price 56,79€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 115,05€Offer price From 115,05€ Regular priceUnit price 57,53€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 57,93€Offer price From 57,93€ Regular priceUnit price 28,97€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our