SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Low stockRegular price 4,84€Offer price 4,84€ Regular priceUnit price 4,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 91,20€Offer price 91,20€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price 4,97€Offer price 4,97€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Bagless Dispenser System, 6x 130 Wipes
Low stockRegular price 99,16€Offer price 99,16€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Empty-Box, for Bag-In-Box-System, 10pcs
Regular price 115,70€Offer price 115,70€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 78,20€Offer price 78,20€ Regular priceUnit price 325,83€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Low stockRegular price 9,39€Offer price 9,39€ Regular priceUnit price 9,39€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,66€Offer price 7,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 7,66€Offer price 7,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Low stockRegular price 29,98€Offer price 29,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price 8,71€Offer price 8,71€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,86€Offer price 48,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 40,17€Offer price 40,17€ Regular priceUnit price 8,03€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 176,29€Offer price 176,29€ Regular priceUnit price 8,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 126,72€Offer price 126,72€ Regular priceUnit price 25,34€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our