SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Low stockRegular price 161,11€Offer price 161,11€ Regular priceUnit price 16,11€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x 500ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Regular price 163,81€Offer price 163,81€ Regular priceUnit price 16,38€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 140,81€Offer price 140,81€ Regular priceUnit price 14,08€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price 5,64€Offer price 5,64€ Regular priceUnit price 112,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Low stockRegular price 11,97€Offer price 11,97€ Regular priceUnit price 1.197,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Universal Liquid, surface disinfection, 1000ml dosage bottle
Regular price 16,45€Offer price 16,45€ Regular priceUnit price 16,45€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 12,11€Offer price 12,11€ Regular priceUnit price 121,10€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, mop holder, by Schülke
Low stockRegular price 53,22€Offer price 53,22€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, wall holder, by Schülke
Regular price 58,21€Offer price 58,21€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, Velcro pad, by Schülke
Low stockRegular price 3,62€Offer price 3,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium Maxi, disinfection wipes, Schülke, 80 pcs.
Low stockRegular price 13,12€Offer price 13,12€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEperform® Surface disinfection, powder, from Schülke, 900g
Low stockRegular price 30,43€Offer price 30,43€ Regular priceUnit price 33,81€ pro kg -
Provider:SCHÜLKEterralin® liquid rapid disinfection, ready for use, Schülke, 1000ml
Regular price 7,53€Offer price 7,53€ Regular priceUnit price 7,53€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium, disinfectant wipes, Schülke, 100 pcs.
Low stockRegular price 12,03€Offer price 12,03€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEmikrozid® universal wipes green line disinfection wipes, from Schülke
Regular price 12,29€Offer price 12,29€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our