0
-
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 50 ml
Regular price 9,24€Offer price 9,24€ Regular priceUnit price 184,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Octenilin® Wound Gel, Pain-Free, 250 ml
Low stockRegular price 132,94€Offer price 132,94€ Regular priceUnit price 531,76€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 15,30€Offer price 15,30€ Regular priceUnit price 765,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 6,06€Offer price 6,06€ Regular priceUnit price 303,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 19,28€Offer price 19,28€ Regular priceUnit price 55,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 12,11€Offer price 12,11€ Regular priceUnit price 121,10€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Wunddesinfektion "
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our