PAUL HARTMANN
-
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® foam extra care, hand disinfection foam
Regular price 9,27€Offer price 9,27€ Regular priceUnit price 37,08€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Sterillium® surface spray, surface disinfection spray
Regular price 7,32€Offer price 7,32€ Regular priceUnit price 14,64€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNThermoval rapid Digital thermometer, 1 pack
Regular price 8,19€Offer price 8,19€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNVarolast Plus 8 cm x 5 m, 16 pack
Regular price 151,89€Offer price 151,89€ Regular priceUnit price 1,90€ pro m -
Provider:PAUL HARTMANNBaktolin® foam wash lotion, foam soap, for CleanSafe dispenser, 1000ml
Low stockRegular price 9,75€Offer price 9,75€ Regular priceUnit price 9,75€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNSterillium® pure hand disinfectant, for CleanSafe dispenser, 1000ml
Low stockRegular price 10,86€Offer price 10,86€ Regular priceUnit price 10,86€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann DermPlast Active Warm Cream, Vegetable, 100 ml Tube
Low stockRegular price 10,44€Offer price 10,44€ Regular priceUnit price 104,40€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNRX5 touchless euro dispenser from Hartmann, for 500ml euro bottles
Regular price 126,98€Offer price 126,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNStainless steel dispenser CleanSafe Extra touchless, overhead system
Regular price 199,07€Offer price 199,07€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe touchless, non-contact, infrared sensor
Low stockRegular price 79,91€Offer price 79,91€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe basic, pure overhead system for Sterillium Gel
Regular price 27,23€Offer price 27,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNPeha-soft Nitrile Gloves by Hartmann, latex-free, 150 items, size XL
Regular price 8,75€Offer price 8,75€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Skin Protection Cream MoliCare® Skin, 200 ml
Regular price 7,33€Offer price 7,33€ Regular priceUnit price 36,65€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann skin protector MoliCare® Skin, 100 ml
Low stockRegular price 8,98€Offer price 8,98€ Regular priceUnit price 89,80€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Oil Skin Protection Spray MoliCare® Skin, 200ml
Low stockRegular price 8,37€Offer price 8,37€ Regular priceUnit price 41,85€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "PAUL HARTMANN"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our