PAUL HARTMANN
-
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Skin Care Oil MoliCare® Skin, vitamin E, 500ml
Low stockRegular price 15,96€Offer price 15,96€ Regular priceUnit price 31,92€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann MoliCare® Skin Hand Cream, 200ml
Regular price 5,53€Offer price 5,53€ Regular priceUnit price 27,65€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann MoliCare® Skin fluid gel, panthenol, 200ml
Low stockRegular price 6,11€Offer price 6,11€ Regular priceUnit price 30,55€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann shampoo MoliCare® Skin, ph-skin-neutral, 500ml
Low stockRegular price 5,53€Offer price 5,53€ Regular priceUnit price 11,06€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann MoliCare® Skin Foaming Cleanser, 400 ml
Low stockRegular price 8,59€Offer price 8,59€ Regular priceUnit price 21,48€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann care bath MoliCare® Skin, 500 ml
Low stockRegular price 6,38€Offer price 6,38€ Regular priceUnit price 12,76€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNKocher Clamp, surgical, straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 99,21€Offer price 99,21€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNPean Clamps, anatomical straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 98,27€Offer price 98,27€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNNeedle Holder Mayo Hegar-Hartmann, straight, 14 cm, sterile, 1 item
Regular price 3,56€Offer price 3,56€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNPehazell 37 x 57 cm unbleached, s, 15 kg
Regular price 139,81€Offer price 139,81€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk 2,5cmx9,2m, 1 Roll
Low stockRegular price 5,86€Offer price 5,86€ Regular priceUnit price 0,64€ pro m -
Provider:PAUL HARTMANNSoft Zellin 60 x 30 mm, 100 pack
Regular price 3,17€Offer price 3,17€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNPeha thread diameter, 100 pack
Low stockRegular price 34,59€Offer price 34,59€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNKilner Retractors by Hartmann, 16 cm, 15 items
Regular price 74,82€Offer price 74,82€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSharp Curette Williger by Hartmann, disposable, 16,5 cm, 25 items
Regular price 106,76€Offer price 106,76€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "PAUL HARTMANN"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our