Products
-
Provider:CORA FEECora Fee Lift Hyaluronic Acid Ampoule Treatment, 14 x 2ml
Regular price 20,52€Offer price 20,52€ Regular priceUnit price 732,86€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 24,16€Offer price 24,16€ Regular priceUnit price 862,86€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell, Skin Foam, 75ml
Regular price 13,08€Offer price 13,08€ Regular priceUnit price 174,40€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell, sun protection foam for face and body, SPF 30, 150ml
Regular price 15,85€Offer price 15,85€ Regular priceUnit price 105,67€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Retinol & Vitamin Lifting Ampoules, 14 x 2ml
Regular price 22,52€Offer price 22,52€ Regular priceUnit price 804,29€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Sensitive Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price 19,62€Offer price 19,62€ Regular priceUnit price 700,71€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Vital-Extrem Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price 23,25€Offer price 23,25€ Regular priceUnit price 830,36€ pro l -
Provider:BODECutasept F Skin Disinfectant by Bode
Liter:Regular price From 1,90€Offer price From 1,90€ Regular priceUnit price 11,61€ pro l -
Provider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 11,61€Offer price 11,61€ Regular priceUnit price 11,61€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers DeBakey, straight, by Hartmann, 15,5 cm, 25 items
Regular price 137,93€Offer price 137,93€ Regular priceUnit price pro -
Provider:EURONDACover for Ultrasound Cleaner Euronda New Eurosonic 4D, plastic
Low stockRegular price 41,13€Offer price 41,13€ Regular priceUnit price pro -
Provider:ERLER ZIMMERDental model by Erler Zimmer, lower jaw with teeth 3 -7, disease
Regular price 81,19€Offer price 81,19€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann DermaPlast universal, plaster strips
Regular price 12,27€Offer price 12,27€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERDesco drill-bath for dentistry by Dr. Schumacher, diff. Sizes
Liter:Regular price From 19,26€Offer price From 19,26€ Regular priceUnit price 7,07€ pro l -
Provider:DR. SCHUMACHERDesco Cleaner Instrument Cleaning Powder by Dr. Schumacher
Regular price From 19,93€Offer price From 19,93€ Regular priceUnit price 19,93€ pro kg
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our