Products
-
Provider:CEDERROTHCederroth Burn Kit, filled, 20 pieces
Regular price 141,23€Offer price 141,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers Adson Micro, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 82,20€Offer price 82,20€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers Adson, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 79,36€Offer price 79,36€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Tweezers, standard, straight, by Hartmann, 14 cm, 25 items
Regular price 70,39€Offer price 70,39€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNSurgical Scissors by Hartmann, straight, 25 items, different versions
Regular price From 90,22€Offer price From 90,22€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept Surface Disinfectant by Dr. Schumacher
Liter:Regular price From 18,75€Offer price From 18,75€ Regular priceUnit price 18,75€ pro l -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept wipes disinfectant wipes Dr. Schumacher all variants
Regular price 8,33€Offer price 8,33€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept wipes disinfectant wipes forte by Dr. Schumacher 100 pieces
Regular price 17,48€Offer price 17,48€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DR. SCHUMACHERCleanisept Wipes forte maxi desinfection wipes from Dr. Schumacher, 100 pieces
Regular price 13,80€Offer price 13,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:ABBOTTClearview Exact Strep A, streptococcus A cassette tests, 25 item
Regular price 57,39€Offer price 57,39€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BORTClimaCare® Shoulder warmer Bort, cotton + Angora, white, various. size
Low stockRegular price 24,39€Offer price 24,39€ Regular priceUnit price pro -
Provider:CORA FEECora Fee Antioxidant Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price 21,44€Offer price 21,44€ Regular priceUnit price 765,71€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Aqua di Mare Complex, moisturizing gel, 14 x 2ml ampoules
Regular price 21,50€Offer price 21,50€ Regular priceUnit price 767,86€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Black Orchid Ampoules, Anti-Age Lifting, 14 x 2ml
Regular price 32,93€Offer price 32,93€ Regular priceUnit price 1.176,07€ pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Coenzym Q10 Ampoules, 14 x 2ml
Low stockRegular price 21,55€Offer price 21,55€ Regular priceUnit price 769,64€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our