BODE
-
Provider:BODEBODE X-Wipes wall bracket, 1 pack
Regular price 30,00€Offer price 30,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODECutasept F Skin Disinfectant by Bode
Liter:Regular price From 1,90€Offer price From 1,90€ Regular priceUnit price 11,61€ pro l -
Provider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 11,61€Offer price 11,61€ Regular priceUnit price 11,61€ pro l -
Provider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Low stockRegular price From 8,02€Offer price From 8,02€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDisinfection tray by BODE, instrument processing, diff. Sizes
Liter:Low stockRegular price From 61,90€Offer price From 61,90€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDosing BODE Desomat®, type 800, K800, P800, Desomat 800 with display
Regular price From 3.683,53€Offer price From 3.683,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEFlow-pack wall mount, 1 piece
Regular price 51,37€Offer price 51,37€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODESurface disinfectant Kohrsolin® FF by Bode, environmentally friendly
Liter:Regular price From 46,60€Offer price From 46,60€ Regular priceUnit price 8,96€ pro l -
Provider:BODESurface disinfectant Mikrobac® forte by Bode, gentle
Liter:Regular price From 64,29€Offer price From 64,29€ Regular priceUnit price 12,86€ pro l -
Provider:BODEGloss cleaner Dismofix® G Bode, surface cleaner, diff. Sizes
Liter:Low stockRegular price From 8,67€Offer price From 8,67€ Regular priceUnit price 8,67€ pro l -
Provider:BODEHartmann disinfection station, mobile, stainless steel
Regular price 522,15€Offer price 522,15€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 108,85€Offer price 108,85€ Regular priceUnit price 10,89€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 52,44€Offer price 52,44€ Regular priceUnit price 10,49€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,37€Offer price 11,37€ Regular priceUnit price 11,37€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,51€Offer price 16,51€ Regular priceUnit price 11,01€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our