PAUL HARTMANN
-
Provider:PAUL HARTMANNHARTMANN Esmarch Mitella DIN 13168 white, 1 item
Regular price 0,26€Offer price 0,26€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe touchless 10x1L Sterillium® Gel pure CleanSafe
Regular price 181,65€Offer price 181,65€ Regular priceUnit price 18,17€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNOmnipor Fixation Plaster, Nonwoven Plaster, 5cm x 9,2 m, 2 Rolls
Low stockRegular price 22,02€Offer price 22,02€ Regular priceUnit price 1,20€ pro m -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNEuro dispenser RX5 touchless with collection tray from Hartmann, for 500ml euro bottles
Regular price 135,74€Offer price 135,74€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe basic VAT 10x1L Sterillium® Gel pure CleanSafe
Regular price 132,44€Offer price 132,44€ Regular priceUnit price 13,24€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk, 5cm x 9,2m, 2 rolls
Low stockRegular price 21,70€Offer price 21,70€ Regular priceUnit price 1,18€ pro m -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk 2,5cmx9,2m 5 Rolls
Low stockRegular price 25,06€Offer price 25,06€ Regular priceUnit price 0,54€ pro m -
Provider:PAUL HARTMANNAnatomical Tweezers Adson, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 70,78€Offer price 70,78€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANN
Hartmann anatomical tweezer, standard, grooves, straight, 14 cm
Regular price 70,39€Offer price 70,39€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANN
Incontinence brief MoliCare® Premium Mobile, XL, 5 drops
Low stockRegular price 18,23€Offer price 18,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHARTMANN insect bite healer with 3 intensity levels
Low stockRegular price 31,39€Offer price 31,39€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Telasorb® Abdominal Pads 6-ply, 45 x 45 cm, green
Regular price 182,23€Offer price 182,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Bacillol® 30 Sensitive Green Tissues, 120 wipes
Low stockRegular price 14,57€Offer price 14,57€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann MC Skin® Zinc Oxide Cream, 200ml
Low stockRegular price 9,64€Offer price 9,64€ Regular priceUnit price 48,20€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Peha-haft® Color 8 cm blue, stretched 21m long
Regular price 15,45€Offer price 15,45€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "PAUL HARTMANN"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our