MEDICALCORNER24
-
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 34,34€Offer price 34,34€ Regular priceUnit price 11,45€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 55,06€Offer price 55,06€ Regular priceUnit price 11,01€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 47,58€Offer price 47,58€ Regular priceUnit price 9,52€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Non Woven Adhesive Plaster Plaster Dispenser Refill, 4 sizes
Regular price 8,72€Offer price 8,72€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price 110,31€Offer price 110,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x52 cm, 10 items
Regular price 28,23€Offer price 28,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x35 cm, 10 items
Regular price 23,12€Offer price 23,12€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 30 x 40 cm, 15 items, individually wrapped
Regular price 91,56€Offer price 91,56€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 21x38 cm, 10 items
Regular price 41,72€Offer price 41,72€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 21 x 38 cm, 6 items
Regular price 25,03€Offer price 25,03€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 16 x 26 cm, 20 items
Regular price 50,45€Offer price 50,45€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 12x29 cm, 10 items
Regular price 30,91€Offer price 30,91€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER244x Hot and Cold Compresses 13x14 cm including 4 Nonwoven Fabric Cases
Regular price 8,50€Offer price 8,50€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER2425x Hot and Cold Compresses 13x14 cm Including 25 Nonwoven Fabric Cases
Regular price 52,52€Offer price 52,52€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER2410 x Hot and Cold Compresses 13 x 14 cm Cooling pad Compress
Regular price 11,44€Offer price 11,44€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "MEDICALCORNER24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our