DOPPELHERZ
-
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Calcium + Potassium, 15 Effervescent Tablets
Low stockRegular price 3,72€Offer price 3,72€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Calcium + Potassium, 30 Tablets
Regular price 4,66€Offer price 4,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium 400 + Potassium, 30 Tablets
Low stockRegular price 4,21€Offer price 4,21€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium 400 + B-Complex, 15 Effervescent Tablets
Low stockRegular price 3,40€Offer price 3,40€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium 400, B+Folic Acid, 120 Tablets
Low stockRegular price 14,81€Offer price 14,81€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Melatonin Direct, 20 Portions
Regular price 5,19€Offer price 5,19€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Melatonin Spray, 20ml
Regular price 5,76€Offer price 5,76€ Regular priceUnit price 288,00€ pro l -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Melatonin, 40 Soft Gummies
Regular price 9,91€Offer price 9,91€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Vital, Zinc, Millet Extract, 30 Capsules
Regular price 4,17€Offer price 4,17€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Multi-Vitamins Immune Family, 250ml
Low stockRegular price 7,04€Offer price 7,04€ Regular priceUnit price 28,16€ pro l -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Vitamin B12, direct, 20 Portions
Low stockRegular price 4,27€Offer price 4,27€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz pure Bitter Drops, 50ml
Low stockRegular price 9,86€Offer price 9,86€ Regular priceUnit price 197,20€ pro l -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium, B6 + B12, direct, 20 Portions
Regular price 4,49€Offer price 4,49€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Potassium, direct, 20 Portions
Regular price 4,40€Offer price 4,40€ Regular priceUnit price pro -
Provider:DOPPELHERZDoppelherz aktiv Magnesium + Calcium + Vitamin D3, 15 Effervescent Tablets
Regular price 3,40€Offer price 3,40€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "DOPPELHERZ"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our