BODE
-
Provider:BODEBODE Bacillol® Zero Tissues XL, 80 wipes
Low stockRegular price 15,80€Offer price 15,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 108,85€Offer price 108,85€ Regular priceUnit price 10,89€ pro l -
Provider:BODECollection tray for Euro dispenser RX5 Touchless, 1 piece
Regular price 12,98€Offer price 12,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann disinfection station, mobile, stainless steel
Regular price 522,15€Offer price 522,15€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes wall bracket, 1 pack
Regular price 30,00€Offer price 30,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDrip tray for Eurodispenser 1 plus touchless 500ml / 1l, 1 pack
Regular price 76,15€Offer price 76,15€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEFlow-pack wall mount, 1 piece
Regular price 51,37€Offer price 51,37€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODELeaflet Dispensers Hygiene Tower, 1 pack
Low stockRegular price 44,86€Offer price 44,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 44,68€Offer price 44,68€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDerma Lite check box, 1 pack
Regular price 627,43€Offer price 627,43€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEVisirub, 10 ml, 1 pack
Regular price 9,00€Offer price 9,00€ Regular priceUnit price 900,00€ pro l -
Provider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 11,61€Offer price 11,61€ Regular priceUnit price 11,61€ pro l -
Provider:BODEArmbar eurodispenser 2000.350 / 500 / 1000ml, 1 pack
Low stockRegular price 16,69€Offer price 16,69€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBaktolan balm, skin care balsam by Bode, 350 ml
Low stockRegular price 5,84€Offer price 5,84€ Regular priceUnit price 16,69€ pro l -
Provider:BODEDrain cock, Desinfekionswanne 30 l, 1 pack
Low stockRegular price 10,91€Offer price 10,91€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our