BODE
-
Provider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 4,33€Offer price From 4,33€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Low stockRegular price From 6,30€Offer price From 6,30€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Low stockRegular price From 8,02€Offer price From 8,02€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Low stockRegular price 34,07€Offer price 34,07€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBacillol AF Tissues, Flow Pack with 80 wipes
Low stockRegular price 12,36€Offer price 12,36€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 5x 500 ml
Low stockRegular price 26,21€Offer price 26,21€ Regular priceUnit price 10,48€ pro l -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 3x 500 ml
Regular price 16,06€Offer price 16,06€ Regular priceUnit price 10,71€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 54,62€Offer price 54,62€ Regular priceUnit price 10,92€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 94,73€Offer price 94,73€ Regular priceUnit price 9,47€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 231,36€Offer price 231,36€ Regular priceUnit price 23,14€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,37€Offer price 11,37€ Regular priceUnit price 11,37€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 52,44€Offer price 52,44€ Regular priceUnit price 10,49€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 17,17€Offer price 17,17€ Regular priceUnit price 11,45€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,81€Offer price 11,81€ Regular priceUnit price 11,81€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,51€Offer price 16,51€ Regular priceUnit price 11,01€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our