Products
-
Provider:BODEBode Surface disinfection granules Dismozon® plus sensitive areas
Low stockRegular price From 91,91€Offer price From 91,91€ Regular priceUnit price 112,61€ pro kg -
Provider:BODEVisirub, 10 ml, 1 pack
Regular price 9,00€Offer price 9,00€ Regular priceUnit price 900,00€ pro l -
Provider:BODEBode Glow check, optical feedthrough control, incl. UV lamp, 1 set
Regular price 155,73€Offer price 155,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBODE Smock Bottle Holder, for 50 ml and 100 ml Sterillium Bottles
Regular price 5,93€Offer price 5,93€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Flip Cap for 100 ml Bottles
Regular price 0,57€Offer price 0,57€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Plastic Bottle, 100 ml, natural color
Regular price 1,32€Offer price 1,32€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEMeasuring cup (up to 250 ml), 1 pack
Regular price 2,73€Offer price 2,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Low stockRegular price 34,07€Offer price 34,07€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE sieve for disinfection tray, all sizes, 1 pack
Liter:Low stockRegular price From 28,55€Offer price From 28,55€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Sterile Empty Bottles, 100 ml Round Bottle, natural color
Regular price 4,11€Offer price 4,11€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Sterillium® Surface Disinfection Wipes, 60 pcs
Low stockRegular price 8,49€Offer price 8,49€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 94,73€Offer price 94,73€ Regular priceUnit price 9,47€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 54,62€Offer price 54,62€ Regular priceUnit price 10,92€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,81€Offer price 11,81€ Regular priceUnit price 11,81€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 17,17€Offer price 17,17€ Regular priceUnit price 11,45€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our