Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price 94,94€Offer price 94,94€ Regular priceUnit price 9,49€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price 77,88€Offer price 77,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Regular price From 64,28€Offer price From 64,28€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,86€Offer price 48,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price 7,33€Offer price 7,33€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke terralin® protect surface disinfectant, concentrate, sizes
Liter:Low stockRegular price From 26,01€Offer price From 26,01€ Regular priceUnit price 13,01€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Regular price 44,74€Offer price 44,74€ Regular priceUnit price pro28,93€ -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 72,39€Offer price 72,39€ Regular priceUnit price 14,48€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 54,31€Offer price 54,31€ Regular priceUnit price 10,86€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 176,29€Offer price 176,29€ Regular priceUnit price 8,81€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,88€Offer price 25,88€ Regular priceUnit price 5,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 126,72€Offer price 126,72€ Regular priceUnit price 25,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 26,12€Offer price 26,12€ Regular priceUnit price 5,22€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,66€Offer price 7,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Regular price 6,15€Offer price 6,15€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our