Products
-
Provider:PADERPader Massage Pillow, Headrest, 40 x 30 x 9 cm, different versions
Low stockRegular price From 28,88€Offer price From 28,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24MC Sport-Fit, cooling, stimulating, preventive intensive care, 200 ml
Low stockRegular price 8,52€Offer price 8,52€ Regular priceUnit price 42,60€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24IPL Gel Epi-Med, IPL contact gel for laser hair removal, 3 x 1 litre
Regular price 13,22€Offer price 13,22€ Regular priceUnit price 4,41€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 28,96€Offer price 28,96€ Regular priceUnit price 9,65€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 34,34€Offer price 34,34€ Regular priceUnit price 11,45€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24IPL Gel Epi-Med, IPL contact gel for laser hair removal, 5 x 1 litre
Regular price 21,80€Offer price 21,80€ Regular priceUnit price 4,36€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 47,58€Offer price 47,58€ Regular priceUnit price 9,52€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price 55,06€Offer price 55,06€ Regular priceUnit price 11,01€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 Acetone 99,5%, solvent, fat dissolving, residue-free, 1.000ml
Regular price 10,10€Offer price 10,10€ Regular priceUnit price 10,10€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 drain tap for 20-liter insulated canister, 1 pc
Regular price 5,16€Offer price 5,16€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24MC24 outlet tap, measurer for 5 and 10 liter cans, 1 pack
Regular price 6,10€Offer price 6,10€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24MC24 disinfectant dispenser touchless with hand desinfection
Regular price 117,55€Offer price 117,55€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Fingertip Plaster, blue, 50 x 45 mm
Regular price From 3,28€Offer price From 3,28€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Fingertip Plaster, blue, 20 x 180 mm
Regular price From 5,06€Offer price From 5,06€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Detectable Plaster, blue, 72 x 19 mm
Regular price From 2,10€Offer price From 2,10€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our