Products
-
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 1 item
Regular price 1,87€Offer price 1,87€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 1 item
Regular price 2,00€Offer price 2,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 100 items
Low stockRegular price 172,07€Offer price 172,07€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 10 items
Regular price 18,34€Offer price 18,34€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 6 items
Low stockRegular price 11,63€Offer price 11,63€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price 110,31€Offer price 110,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 300 ml
Low stockRegular price 39,08€Offer price 39,08€ Regular priceUnit price 10,86€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 400 ml
Regular price 45,75€Offer price 45,75€ Regular priceUnit price 9,53€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Ice spray, cooling spray, immediate action, 12x 150ml
Low stockRegular price 34,55€Offer price 34,55€ Regular priceUnit price 19,19€ pro l -
Provider:BODEOpener for container of BODE for 2-, 5-, 10-, or 25 liter canister
Liter:Low stockRegular price 3,17€Offer price 3,17€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay ESD Antistatic, Birkenstock, Narrow, Flowery Meadow Mint, Sizes
Low stockRegular price 78,29€Offer price 78,29€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BIRKENSTOCKKay SL Superlauf soft footbed, Birkenstock, black-red, regular size 43
Regular price 85,40€Offer price 85,40€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay SL Superlauf soft footbed, Birkenstock, black-red, regular size 46
Regular price 85,40€Offer price 85,40€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay SL super outsole, Birkenstock, flower meadow mint, narrow, sizes
Low stockRegular price 78,29€Offer price 78,29€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay SL super outsole, Birkenstock, narrow, flower meadow mint, size 39
Low stockRegular price 78,29€Offer price 78,29€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our